Aktualności - Fundacja Lilium - Społeczeństwo, Historia, Sport i Turystyka na Mazowszu.

Przejdź do treści

Menu główne:

Zaproszenie na szkolenia

Opublikowany przez w Aktualności ·
Tags: szkoleniaciechanówszkolenieprawopracyzmiany
Fundacja Lilium serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniach:

1. "Prawo pracy po zmianach w 2017r." Szkolenie odbędzie się w dniu 19.04. 2017r. w godz. 9.00 – 14.00 w sali szkoleniowej restauracji Deja Vu ul. Plac Jana Pawła II 15, 06-400 Ciechanów Koszt szkolenia: 500 zł brutto/ osoba.

2. "Antykryzysowy pakiet rozwiązań dla pracodawców w świetle aktualnie obowiązującego ustawodawstwa prawnego". Szkolenie odbędzie się w dniu 24.04.2017r. w godz. 9.00 – 14.00 w sali szkoleniowej restauracji Deja Vu ul. Plac Jana Pawła II 15, 06-400 Ciechanów Koszt szkolenia: 500 zł brutto/osoba.

Celem szkolenia jest omówienie zagadnień dotyczących zatrudniania pracowników oraz uprawnień
Państwowej Inspekcji Pracy wynikających z nowelizacji Kodeksu prawa pracy w 2017r. Do udziału w szkoleniu zapraszamy przedsiębiorców i ich pracowników oraz osoby fizyczne rozpoczynające działalność gospodarczą.

Szczegółowe informacje o szkoleniu można uzyskać w siedzibie Fundacji Lilium pod nr telefonu 23 307 01 05 lub 883 07 01 07.


Leśna zaDyszka edycja MMXVII

Opublikowany przez w Aktualności ·
Tags: leśnazadyszkabiegizawodyregiminszulmierz
W sobotę 24 czerwca 2017 roku zapraszamy na Mazowsze do Szulmierza w Gminie Regimi na drugie zawody sportowe Leśna zaDyszka. Mają one na celu promocję naszego regionu a także biegania oraz zdrowego stylu życia. Mają zachęcać do uprawiania sportu szczególnie na terenach leśnych. Kto biegał po lesie ten wie, jakie to przyjemne, kto nie próbował – będzie miał wspaniałą okazję!

Zarejestruj się na Leśną zaDyszkę już dziś! Ilość miejsc we wszystkich dystansach jest ograniczona. Pakiety startowe dla 300 osób startujących łącznie we wszystkich biegach, decyduje kolejność wpłat - www.lesnazadyszka.pl


Jarmark Bożonarodzeniowy w Gminie Regimin

Opublikowany przez w Aktualności ·
Tags: jarmarkbożenarodzenieświętatargozdoby
W niedzielę 18 grudnia 2016 roku wspólnie z Urzędem Gminy w Regiminie, zapraszamy na kolejny jarmark świąteczny.
Tym razem nie zabraknie ozdób, dekoracji, upominków i pysznych przysmaków Bożonarodzeniowych. W trakcie naszego targu zapraszamy na ciepły poczęstunek oraz promocję książki „Ocalić od zapomnienia”. Zapraszamy w godzinach 10:00 – 15:00 do Świetlicy Wiejskiej w Lekowie. Do zobaczenia!


Ocalić od zapomnienia - kwesta i książka

Opublikowany przez w Aktualności ·
Tags: cmentarzlekowoocalićzapomnieniazbiórkakwestaodnowienie
Dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku wsparli swoimi datkami kwestę na cmentarzu w Lekowie w ramach akcji "Ocalić od zapomnienia". Dzięki naszym dzielnym strażakom z OSP KSRG Lekowo, którym nie był groźny deszcz i chłód :) zebraliśmy 2122,58zł. Kwota ta pomoże nam odnowić kolejne nagrobki na lekowskiej nekropolii.
Jeśli chcesz wspomóc nasz projekt możesz wesprzeć nas datkiem do puszki w budynku Urzędu Gminy w Regiminie lub przelewem bankowym na konto Fundacji Lilium. W naszym Punkcie Informacyjno – Konsultacyjnym (Regimin 22 lok. 5) są dostępne książki „Ocalić od zapomnienia”.


Dalej
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego